پولیفت زنجیری

پولیفت زنجیری چیست؟

پولیفت زنجیری Lever block ابزاری صنعتی می باشد که برای اهداف لیفتینگ بار، نگهداری بار تحت زاویه و یا کشیدن بار بر رروی سطوح مورد استفاده قرار می گیرد.

ارتباط با ما

استعلام قیمت

پیگیری سفارش

55412800

55411749

شماره تماس

آدرس

09125225190
09125407125

میدان قزوین، جنب پارک رازی پلاک۱

درباره‌ی پولیفت زنجیری

پولیفت زنجیری Lever block ابزاری صنعتی می باشد که برای اهداف لیفتینگ بار، نگهداری بار تحت زاویه و یا کشیدن بار بر رروی سطوح مورد استفاده قرار می گیرد. پولیفت زنجیری برای عملکرد نیاز به یک تکیه گاه قدرتمند دارد که از طریق قلاب به این تکیه گاه اتصال پیدا کرده و توسط اهرم دستی به جمع کردن طنجیر (کاهش طول زنجیر) می پردازد. پولیفت زنجیری در تناژ مختلف اغلب از 800 کیلوگرم الی 6300 کیلوگرم و با برند های مختلفی تولید می شود. اط معتبر ترین برند های تولید کننده پولیفت زنجیری در دنیا می توان به برند ویتال VITAL ژاپن اشاره نمود. پولیفت های زنجیری مانند جرثقیل های دستی از زنجیر فولادی در گرید G80 برای اتصال به بار استفاده می کنند.

موارد کاربری پولیفت زنجیری

کاربری پولیفت های زنجیری به سبب طول عمر بالا، قابلیت هندل کردن توسط اهرم دستی و با یک دست و جهت دهی با دست دیگر و توان بالا به نسبت حجم و وزن در حال گسترش می باشد. از پولیفت زنجیری هم بصورت آویز برای لیفتینگ بار استفاده می شود و هم برای نگهداری دکل های سنگین مانند دکل های مخابراتی و تیر ها تحت زاویه به منظور جایگذاری دقیق استفاده می شود.

قابلیت های بالا و کاربری ساده پولیفت زنجیری نسبت به تیفور ها نیز سبب شده است که در سال های اخیر در بسیاری از کاربری ها مانند شاسی کشی ماشین ها در تعمیرگاه ها و کنترل ارتفاع کابین آسانسور پیش از اتصال موتور بجای تیفور از پولیفت های زنجیری استفاده شود. از این محصول صنعتی در بسته بندی و بارگیری اجسام فلزی سنگین مانند بندیل زنی میلگرد ها نیز استفاده می شود.

پروژه های مرتبط