جرثقیل بادی

گوشواره چیست؟

گوشواره Thimble یکی از اتصالاتی است که بصورت خاص برای تولید اسلینگ های سیم بکسلی مورد استفاده قرار می گیرد.

ارتباط با ما

استعلام قیمت

پیگیری سفارش

55412800

55411749

شماره تماس

آدرس

09125225190
09125407125

میدان قزوین، جنب پارک رازی پلاک۱

درباره‌ی گوشواره‌ها

گوشواره Thimble یکی از اتصالاتی است که بصورت خاص برای تولید اسلینگ های سیم بکسلی مورد استفاده قرار می گیرد. گوشواره ها تنها در تولید اسلینگ های پرسی سیم بکسل مورد استفاده قرار می گیرند. گوشواره ها بین بوش و چشمی ایجاد شده در انتهای اسلینگ های سیم بکسل قرار گرفته و نقشی موثر در جلوگیری از سایش سطحی مفتول ها و استرند های سیم بکسل در قسمت چشمی یا حلقه های سر اسلینگ دارند.

در اغلب موارد گوشواره سیم بکسل از آلیاژ های آهن و یا آهن پر کربن و بصورت گالوانیزه مورد استفاده قرار می گیرند هر چند که نمونه هایی از گوشواره از آلیاژ های سخت آلومینیومی نیز وجود دارد. در اتصالات اسلینگ های سیم بکسل استیل نیز از گوشواره های استنلس استیل استفاده می شود.

سایز گوشواره سیم بکسل تابع سایز سیم بکسل می باشد و با بالا رفتن سایز سیم بکسل سایز چشمی یا حلقه ایجاد شده در پشت بوش افزایش پیدا کرده و طبیعتا نیاز به گوشواره هایی در سایز بزرگتر است. استفاده از گوشواره مانع از تماس مستقیم دیگر ادوات لیفتینگ و اسلینگ مانند قلاب و شگل و حلقه اسلینگ با سطح سیم بکسل شده، با کاهش سایش سطحی به افزایش طول عمر کلی اسلینگ سیم بکسل می انجامد.

 

پروژه های مرتبط