سیم بکسل کلایمر

سیم بکسل کلایمر چیست؟

یکی از انواع سیم بکسل ها با کاربری های محدود سیم بکسل کلایمر می باشد که دارای بافتی خاص و دارای 4 استرند می باشد. سیم بکسل کلایمر نام خود را از همان کلمه در زبان انگلیسی به نام Climber یا بالا رونده می گیرد که در واقع اشاره به استفاده از آن در بالا رفتن کوه و صخره دارد.

ارتباط با ما

استعلام قیمت

پیگیری سفارش

55412800

55411749

شماره تماس

آدرس

09125225190
09125407125

میدان قزوین، جنب پارک رازی پلاک۱

درباره‌ی سیم بکسل‌ کلایمر

یکی از انواع سیم بکسل ها با کاربری های محدود سیم بکسل کلایمر می باشد که دارای بافتی خاص و دارای 4 استرند می باشد. سیم بکسل کلایمر نام خود را از همان کلمه در زبان انگلیسی به نام Climber یا بالا رونده می گیرد که در واقع اشاره به استفاده از آن در بالا رفتن کوه و صخره دارد. سیم بکسل کلایمر به جز کوهنوردی برای کاربری های گوناگون دیگری مانند شستشوی نمای ساختمان ها، آویز های ساختمانی و حتی در مواقع امنیتی برای آویز تک تیر انداز ها نیز مورد استفاده قرار می گیرد. سیم بکسل کلایمر از جنس فولادی تولید می شود و ساختاری از 4 استرند و 31 مفتول در هر استرند دارد.

نوع بافت و مشخصات مکانیکی سیم بکسل کلایمر

سیم بکسل کلایمر در واقع نوعی بسیار خاص از سیم بکسل ها و از محدود نمونه هایی سیم بکسل است که بصورت چهار رشته (استرند) تولید می شود. سیم بکسل های کلایمر دارای یک بافت ترکیبی از نوع وارینگتون-سیل هستند. بدین معنا که در هر استرند از سیم بکسل کلایمر پس از لایه بیرونی با قطر بالاتر یک لایه با قطر کم بصورت سیل قرار گرفته که بصورت یکی در میان مانند بافت وارینگتون با قطر های کم و زیاد بافته شده است. 

این بافت خاص از سیم بکسل کلایمر انعطاف بافت سیل را در کنار مقاومت کششی بافت وارینگتون دارد. از میان سه قطر مفتولی که بصورت کلی در بافت استرند های سیم بکسل کلایمر بکار گرفته شده است بیشترین قطر را لایه بیرونی استرند تشکیل می دهد که به افزایش مقاومت سایشی ان نیز می انجامد. بازرگانی هاردوایر مشاور شما در امر خرید انواع سیم بکسل های صنعتی از جمله سیم بکسل های فولادی کلایمر می باشد.

پروژه های مرتبط